Adres

Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Salihpaşa Sk. No:5/A Gaziosmanpaşa/İstanbul

Telefon/Faks

0212 616 16 66
0212 614 38 42

Samsung Çok İşlevli Xpress C1860FW Yazıcı

http://www.samsungistanbul.com

Samsung Çok İşlevli Xpress C1860FW Yazıcı 275 $+KDV

Samsung Çok İşlevli Xpress C1860FW Yazıcı

Samsung Çok İşlevli Xpress C1860FW Yazıcı

Samsung Çok İşlevli Xpress C1860FW Yazıcı

Samsung Çok İşlevli Xpress C1860FW Yazıcı

Samsung Renkli Lazer Çok İşlevli Yazıcı 
Işık hızında gerçek renk 
Günlük yaşamınız ve her işiniz için

Akıllı Telefonunuzu Daha da Akıllı Yapan Yazıcı

Akıllı Telefonunuzu Daha da Akıllı Yapan Yazıcı

Samsung Xpress C1860FW ile kablosuz yazdırın ve kolayca paylaşın. Gelişmiş NFC teknolojisi, Wi-Fi Direct, Google Cloud Print ve güçlü uyumluluk özellikleri ile tek yapmanız gereken basitçe dokunmak. 

Dokunarak Yazdırın! 
Neredeyse her türlü içeriği yazdırmak için mobil cihazınızı Samsung Xpress C1860FW yazıcıya dokundurmanız yeterli. 

Tarama 
Görselleri tarayın ve doğrudan mobil cihazınıza gönderin. 

Faks 
Mobil cihazınızdaki içeriği hemen faks üzerinden paylaşın.

Google Cloud'a kolay kayıt

Google Cloud'a kolay kayıt

Google Cloud Print her yerden bağlanmanızı ve baskı almanızı sağlar. Otomatik olarak buluta bağlanmak için akıllı telefonunuzu yazıcıya dokundurmanız yeterli, giriş gerekli değildir.

Yazıcınızı onarmak için servis görevlisini beklemeyin

Yazıcınızı onarmak için servis görevlisini beklemeyin

Can sıkıcı bir yazıcı hatası ile mi uğraşıyorsunuz? NFC özellikli akıllı telefonunuz varsa, yardım çağırmanıza gerek yok. 
Akıllı telefonunuzu yazıcıya dokundurduğunuz anda bir dizi sorun giderme ipucu ve videolarına yönlendirilirsiniz.

Şimdi her iş grubu profesyonel renkli baskıların keyfini çıkarabilir

Şimdi her iş grubu profesyonel renkli baskıların keyfini çıkarabilir

Ekibinizin boyutu ne olursa olsun ve ne kadar meşgul olursanız olun, sürekli profesyonel, kaliteli renkli baskı almada C1860FW’ya güvenebilirsiniz. Çünkü hiçbir şeyin daha azı yeterince iyi değildir. 

Keskin görsel ve metinlerin daha da keskin olmasını sağlayın 
Benzersiz ReCP (Temiz Sayfalar İşleme Motoru) ile baskılarınızın genel kalite ve canlılığını yükseltin. Her şey çok daha keskin ve temiz görünek şekilde görsel ve karakterlerin kenarları boyunca otomatik olarak noktalar ekler. Dahası diğer cihazlarda çok yaygın olan renkli alanların arasındaki beyaz boşluklar ortadan kaldırılır. Size ve ekibinize kalan çarpıcı bir renkli baskıdır. 

Renkleri daha canlı hale getirin 
Polimerize toner son yıllardaki en yenilikçi buluşlarımızdan biridir. Devrim niteliğindeki partikülleri, tonlar daha ölçekli ve renkler daha etkili olacak, satırlara fazladan belirginlik sağlayacak şekilde daha küçüktür ve aralarında şekilsel farklılıklar çok daha azdır. Daha yüksek cila içeriği görüntü parlaklığını artırır ve istenmeyen renk solmalarını engelleyerek daha uzun süreli kalıcılık sağlar. Ayrıca polimer toner daha düşük eritme sıcaklıklarında daha ince bir katmana uygulanabileceğinden, enerji tüketimini ve kağıt kıvrılmasını azaltır.

Daha kolay bir kullanıcı deneyimi

Daha kolay bir kullanıcı deneyimi

İş verimliliğinizi arttırmak yazıcınızdan başlar. Dakikada 18 / 18 sayfa çıktısı ve yalnızca 17 saniyelik ilk sayfa çıktı zamanıyla C1860FW sizi yarı yolda bırakmaz. 

Daha fazla güç, daha yüksek verimlilik
İki çekirdek gücü ile cihaz iş dosyalarınızı eş zamanlı ve bu nedenle de daha yüksek hızlarla işleyebilir. 256 MB bellek yoğun içerikli belgelerin bile daha hızlı derlenmesini sağlar ve baskı için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Tüm bunların anlamı sizin için basittir: Bastırılacak çok şey olduğunda ve sıkı bir teslim tarihine sadık kalınması gerektiğinde C1860FW mükemmeldir.

Daha kolay bir kullanıcı deneyimi

Daha kolay bir kullanıcı deneyimi

Kabul etmek gerekir ki; zamanınız devamlı yazıcı başında beklemekle harcanmayacak kadar değerlidir. Böyle olunca çalıştırmadan destek yazılım araçlarına kadar bu kullanımı kolay çok işlevli cihazla kontrol tamamen sizdedir. 

Tüm kontrol 4,3" renkli dokunmatik ekrandan sağlanır. Net ve okuması kolay ekran ile baskı işlerinizi izlemek ve benzersiz özelliklerin her birini etkinleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştır. 

Doğrudan USB
Bellek çubuğunda kaydettiğiniz yazdırmanız gereken işleriniz varsa, bunları çalışma panelinin altında bulunan özel USB girişinden doğrudan gönderebilirsiniz.

Her işte düşük maliyetli baskı

Her işte düşük maliyetli baskı

Yazıcının tüm çalışma zamanında baskı maliyetinizi kontrol edin. İş sırasında çalışma maliyetlerinizi düşük tutan sayfa başına düşük maliyetler. 

Yüksek verim, düşük maliyetler
Düşük toner maliyetleri her sayfa için daha az maliyet anlamına gelirken, daha yüksek kapasiteli kartuşlarımız her bir değiştirme işlemi arasında daha fazla zaman demektir. Toplam Sahip Olma Maliyetinin azaldığını gözlemleyeceksiniz. 

Daha az güç, daha az ödeme
Güç tüketimini azaltmakla daha fazla para tasarruf sağlanır. Yenilikçi polimerize tonerimiz, daha az enerji tüketimi sağlayan daha düşük eritme sıcaklığı gerektirmektedir. Ayrıca Çift CPU da işini yapabilmek için daha az enerjiye ihtiyaç duyar. Gerçek kullanımda tipik enerji tüketimi Energy Star tarafından ölçüldüğü şekilde yalnızca 1,48 kWh (TEC) ile 1,68 kWh'den (Wi-fi Direct açıkken) daha azdır 

Eco baskı
ECO düğmesine bir kere basmakla, yazıcı sürücüsünden tek tek ayarlanabilen akıllı çevre işlevlerinin tümünü kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Tek yaprağa birden fazla sayfa yazdırın, boş sayfaları atlayın veya tam renkli yerine gri tonlamalı yazdırın. Kağıt, toner, enerji ve paradan hemen tasarruf etmenizi sağlayacak her şey bir arada.

Ürün bilgileri